Festyn rodzinny w Publicznym Przedszkolu „Krasnoludki”

13.06.2019r.

Festyn rodzinny na stałe zapisał się wśród imprez organizowanych w Publicznym Przedszkolu  Krasnoludki w Jędrzychowicach.  7 czerwca br. w ogrodzie przedszkolnym  odbył się Festyn Krasnoludków, pod hasłem „Rytmy z głębi dżungli”.
W festynie  uczestniczyła  cała społeczność przedszkolna, rodziny naszych podopiecznych oraz zaproszeni goście.

Najważniejszym punktem spotkania były występy  artystyczne dzieci, w których każda grupa przedszkolna oraz żłobkowa zaprezentowała  program artystyczny: taneczno-wokalny.

Pani Dyrektor Barbara Kowalczyk  powitała wszystkich przybyłych gości  oraz podziękowała wszystkim za  pomoc w przygotowaniu festynu rodzinnego i na ręce zaangażowanych  rodziców oraz pracowników Urzędu Gminy w Zgorzelcu złożyła podziękowania. Po części oficjalnej na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji: malowanie twarzy, tatuaże, kolorowe warkoczyki,  loteria fantowa, balony z helem, dmuchane zamki oraz coś pysznego: bigos, kiełbaska, kaszanka, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem, pyszne ciasta( upieczone przez rodziców) popcorn i wata cukrowa. Wspólnym zabawom towarzyszyły pokazy Straży Pożarnej oraz instruktaż udzielania pierwszej pomocy zaprezentowany przez Ratowników Medycznych.  Swoją obecnością zaszczycił nas również zespół ludowy Górnołużyckie Błękitne Kamizelki z Łagowa.

Wszyscy  świetnie  się bawili  i  korzystali z przygotowanych atrakcji. Dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc, w przygotowaniu Festynu Krasnoludków.

Źródło: Publiczne Przedszkole „Krasnoludki” w Jędrzychowicach