I Gala Sportu w Jerzmankach

27.06.2019r.

18 czerwca br. w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Jerzmankach odbyła się I Gala Sportu.  Swoją obecnością galę uświetnił  wicemistrz Polski, Mistrz Europy w rzucie dyskiem osób niepełnosprawnych Pan Piotr Kosewicz. Gala miała na celu wyróżnienie uczniów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 osiągali sukcesy w różnych dziedzinach sportu, Każdy z wyróżnionych otrzymał Pamiątkowy medal, a uczniowie którzy osiągnęli wysokie miejsca otrzymali puchary i nagrody. Zastępca Wójta Gminy Zgorzelec Marek Wolanin wręczył stypendia Wójta Gminy Zgorzelec dwóm uczennicom. Dyrektor Szkoły Pani Renata Mikołajów za pełną oddania pracę na rzecz sportu wśród dzieci i młodzieży szkolnej podziękowała nauczycielom wychowania fizycznego.