Uczniowie z Łagowa zwycięzcami Gminnych Zawodów Łyżwiarskich

17.02.2020r.

5 lutego 2020 r. tafla lodowa Łagowskiego Obiektu Sportowego „ŁOŚ” w Łagowie stała się areną zmagań najlepszych łyżwiarzy z klas I-IV z gminnych szkół podstawowych. Na starcie Gminnych Zawodów Łyżwiarskich klas I-IV stanęły 6-osobowe drużyny  (3 chłopców i 3 dziewczyny) ze Szkoły Podstawowej im. W. Chotomskiej w Łagowie, Szkoły Podstawowej im. Osadników Wojskowych w Trójcy i Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Żarskiej Wsi. Zawodnicy mieli do pokonania łyżwiarski tor przeszkód składający się z następujących konkurencji: jazda na łyżwach przodem, jazda slalomem, bieg po obwodzie lodowiska. Wyniki zawodów:

– I miejsce – Szkoła Podstawowa w Łagowie – 14 pkt.

– II miejsce – Szkoła Podstawowa w Trójcy – 11 pkt.

– III miejsce – Szkoła Podstawowa w Żarskiej Wsi – 5 pkt.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Nikola Natkowska, Adrianna Nieckarz, Lena Turek, Krzysztof Czerewko, Henryk Czuchwicki, Aleksander Piotrowicz.

Źródło: SP w Łagowie