WYNIKI I KOLEJKI ZLF

02.12.2019r.
Drukuj
Za nami pierwsza kolejka XIII edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu pod patronatem Burmistrza Miasta Zgorzelec. Kibice zgromadzeni na hali przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu obejrzeli zacięte spotkania, w których wygrywali faworyci.

Pierwszy mecz tego dnia był najbardziej jednostronnym spotkaniem, w którym Fc Seta pokonała debiutantów z Bajlando aż 18:2, a na uwagę zasługuje 8 bramek strzelonych przez Aleksandra Lenika. W drugim spotkaniu zaczęło się dość niespodziewanie od szybkiego prowadzenia dwoma bramkami Oldbojów z Zawidowa w meczu z obecnym mistrzem Ad-Bud Design. Obrońcy tytułu opanowali jednak szybko sytuację i zwyciężyli ostatecznie w stosunku 5:2. Kolejny mecz przyniósł również sporo emocji. FB Solid Natronikc złożony z zawodników znanych już z parkietów ZLF, dość wyraźnie ale nie bez problemów pokonał Fc Ujazd 6:2. Zacięte i wyrównane widowisko stworzyli również zawodnicy Unitalu oraz Podwórkowego Klubu Sportowego. Przez całe spotkanie to młodzież z PKS goniła wynik, który był na styku. Ostatecznie doświadczenie wzięło górę nad młodością i Unital wygrał 6:4. Na koniec w ciekawym i również wyrównanym spotkaniu, debiutująca ekipa C3 Futbol Team pokonała The Veterans 5:3.

Wyniki spotkań I kolejki ZLF oraz „piątka kolejki”:

FC SETA– BAJLANDO 18:2 (9:2)

Bramki: Lenik-8, Kurianowicz-4, Kowal-2, Sieczko, Miłoszewicz, Myśliwiec, Mazur-sam. oraz Szczepański, Kowal-sam.

OLDBOY ZAWIDÓW – AD BUD DESIGN 2:5 (2:2)

Bramki: Szywała, Romańczuk oraz Bystryk P.-2, Szczęsny B.-2, Hodowany.

FC UJAZD – F.B. SOLID NATRONIC 2:6 (1:2)

Bramki: Chalupa, Bieniek oraz Witowski-2, Chędogi, Hadryś, Trela, Łuszczyk.

UNITAL – PODWÓRKOWY KLUB SPORTOWY 6:4 (3:3)

Bramki: Szydlarski-6 oraz Król-2, Brzęk, Bogdaniec K.

C3 FUTBOL TEAM – THE VETERANS 5:3 (1:2)

Bramki: Podwalny-3, Jaworski-2 oraz Bogdaniec T., Kiełb, Kaczmarczyk.

Piątka I kolejki:

Wojciechowski Kamil (Fc Ujazd), Szydlarski Dominik – zawodnik kolejki (Unital), Szczęsny Bartosz (Ad-Bud Design), Podwalny Marcin (C3 Futbol Team), Lenik Aleksander (Fc Seta).

Na II kolejkę ZLF zapraszamy już za tydzień w niedzielę 08.12.2019r. od godz. 12,00 do hali sportowej CSR w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej.

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz wyniki ZLF dostępne na www.futsal.zinfo.pl oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również bramki ze spotkań, zapraszamy.

źródło: DIDA Sport