Koncertowy Tydzień Otwartych Drzwi w Szkole Muzycznej

27.06.2018r.
Drukuj

Od 14 do 18 maja w zgorzeleckiej Szkole Muzycznej trwać będzie Tydzień Otwartych Drzwi. Tegoroczna edycja zadowoli zarówno zagorzałych melomanów, jak i tych niezdecydowanych… Zapraszamy wszystkich! Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat oraz ich rodziców.  Przez cały tydzień można obserwować wybrane lekcje instrumentu lub zajęcia grupowe!

 

Codziennie o godzinie 17.00 przez cały tydzień odbywać się będą koncerty tematyczne w wykonaniu uczniów PSM, podczas których będzie można posłuchać i pooglądać wybraną grupę instrumentów. Chciałbyś rozpocząć grać na gitarze? Przyjdź koniecznie w piątek! A może interesuje Cię saksofon?   Musisz być we wtorek!

 

Oto szczegółowy harmonogram imprez muzycznych:

 

Dzień Data Godz. Impreza
poniedziałek 14. maja 17.00 Koncert chórów i zespołów instrumentalnych w wykonaniu zespołu smyczkowego, saksofonowego i perkusyjnego
wtorek 15. maja 17.00 Koncert instrumentów dętych i perkusyjnych (flet, klarnet, saksofon, trąbka, waltornia i perkusja)
środa 16. maja 17.00 Koncert Muzyki Elektroakustycznej poprowadzi Dominik Lewicki
czwartek 17. maja 17.00 Koncert fortepianowo- akordeonowy (fortepian i akordeon)
piątek 18. maja 17.00 Koncert instrumentów strunowych (skrzypce, wiolonczela i gitara)

 

Uwaga kandydaci! 18 maja w godz. 16.15-17.00 zapraszamy dzieci i młodzież na kurs przygotowawczy dla kandydatów do cyklu 4-letniego szkoły I stopnia; poprowadzi go Halina Konopczyńska. Zapisy w sekretariacie szkoły.

 

Ponadto 18 maja w  godz. 15.00-16.30 odbędzie się lekcja otwarta kształcenia słuchu dla kandydatów do II stopnia, którą poprowadzi Dorota Adaszewska.

 

Wszelkich informacji o trwającej rekrutacji do Szkoły Muzycznej udziela sekretariat. Składanie podań tylko do 25 maja.

 

Dorota Adaszewska

print

Zobacz także: