Agnieszka Celuch zasłużona dla Gminy Zgorzelec

23.12.2021r.
Drukuj

W środę 22 grudnia br. Wójt Piotr Machaj wręczył Honorowe Wyróżnienie Gminy Zgorzelec Pani Agnieszce Celuch „Zasłużony dla Gminy Zgorzelec”.

Rada Gminy Zgorzelec nadała Honorowe Wyróżnienie uchwałą nr 244/21 na sesji 11 sierpnia 2021 r. Tytuł „Zasłużony dla Gminy Zgorzelec” jest wyrazem wyróżnienia i uznania. Nadawany jest za szczególnie wyróżniającą działalność na rzecz Gminy Zgorzelec, w szczególności w sferze społecznej, kulturalnej, naukowej, sportowej i gospodarczej. Pani Agnieszka całe swoje życie zawodowe związała ze Szkołą Podstawową im. Sybiraków w Jerzmankach, aktywnie działa nie tylko w swojej miejscowości ale również na terenie całej Gminy Zgorzelec dbając o rozwój kultury fizycznej poprzez organizację turniejów i imprez sportowych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Wyróżnienie Wójt Piotr Machaj wręczył podczas spotkania wigilijnego pracowników Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Jerzmankach.

 

print

Zobacz także: