Akcja mikołajkowa pracowników urzędu

29.11.2021r.
Drukuj

Po raz kolejny pracownicy Urzędu Gminy Zgorzelec i przyjaciele zaangażowali się w akcję mikołajkową organizowaną przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zgorzelcu.

Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj w imieniu swoim, pracowników Urzędu Gminy Zgorzelec i przyjaciół gminy przekazał na ręce Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zgorzelcu Renaty Andrysz paczki ze słodkościami, zabawkami i materiałami szkolnymi i plastycznymi zebranymi przez pracowników urzędu. Podarunki zostaną przekazane dzieciom przebywającym w rodzinach zastępczych, pogotowiach rodzinnych oraz w rodzinnych domach dziecka.

Zachęcamy zakłady pracy oraz wszystkich chętnych z dużym sercem do wzięcia udziału w akcji mikołajkowej, która trwa do 30 listopada br. Dary przyjmowane są w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Zgorzelcu, ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 8, tel. (075) 77 61 505.

print

Zobacz także: