Bal przebierańców Seniorów

06.10.2023r.
Drukuj

W środę 5 października br. w świetlicy wiejskiej w Tylicach odbył się bal przebierańców dla Seniorów.

Na zaproszenie gospodarzy – Klubu Seniora w Tylicach w  wydarzeniu uczestniczyli seniorzy z Klubów Seniora w Gozdaninie i Gronowie. Seniorzy wykazali się wyjątkową kreatywnością w doborze strojów, po raz kolejny pokazali, że potrafią się znakomicie bawić. Przy smacznym jedzeniu oddali się tańcom, zabawom i śpiewom. O oprawę muzyczną zadbał Mariusz Kozak ze Studia Tańca MAR-KO.

Do świetlicy przybyli zaproszeni goście – Wójt Piotr Machaj, Zastępca Wójta Marek Wolanin, Dyrektor GOK w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach oraz Sołtys Tylic Bogusława Pomorska.

Impreza została zorganizowana przy współudziale Gminnego Ośrodka Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach.

print

Zobacz także: