Boisko w Ręczynie – nowa nawierzchnia

14.05.2021r.
Drukuj

Zakończono realizacje kolejnego etapu modernizacji boiska sportowego w Ręczynie.

Prace objęły położenie kostki brukowej przy zapleczu sportowym zlokalizowanym na terenie boiska wiejskiego. Utwardzenie placu pozwala bezpiecznie i w odpowiednich warunkach dojechać zawodnikom i sędziom do zaplecza socjalnego. Poprawiły się także warunki dla kibiców, którzy wspierając swoją drużynę przyjeżdżają samochodami. Nowa inwestycja zapewniła także miejsca parkingowe. Drużyna Lecha Ręczyn od lat rywalizując w piłce nożnej reprezentuje gminę i popularyzuje piłkę nożną wśród dzieci i młodzieży. Staraniami Wójta P. Machaja wybudowano wcześniej obiekt socjalny z szatniami dla gospodarzy i gości oraz pomieszczeniem dla sędziów. Zawodnicy mogą skorzystać z pryszniców i w razie potrzeby ogrzać się w trudnych pogodowo dniach. Warunkami socjalnymi nasi zawodnicy nie muszą się wstydzić.

print

Zobacz także: