Budowa świetlicy wiejskiej w Gozdaninie

16.07.2019r.
Drukuj

Rozpoczęto z rozmachem prace budowlane związane z  realizacją zadania pn. Budowa świetlicy wiejskiej w Gozdaninie”.  Szybkie tempo robót przyczyni się do wybudowania długo oczekiwanej placówki  kulturalno-oświatowej umożliwiającej  społeczności sołectwa Gozdanin na efektywne  spędzanie wolnego czasu, organizację zajęć i imprez. Nowa świetlica umożliwi organizowanie spotkań mieszkańcom Gozdanina celem podejmowania decyzji związanych z poprawą jakości bytu na terenie wymienionej miejscowości.

Operacja pn. „Budowa świetlicy wiejskiej w Gozdaninie”  mająca na celu bezpośredni rozwój infrastruktury kulturalnej poprzez budowę świetlicy wiejskiej w miejscowości Gozdanin współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich jako operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

 

print

Zobacz także: