Budowa świetlicy wiejskiej w Gozdaninie

28.08.2019r.
Drukuj

W szybkim tempie postępują prace przy  realizacji zadania związanego z budową świetlicy wiejskiej w Gozdaninie.  Przystąpiono do wykonania pokrycia dachowego, na którym  zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne umożliwiające oszczędne korzystanie z energii elektrycznej. Wszystko wskazuje na to, że realizacja prowadzonej inwestycji zostanie ukończona w zaplanowanym terminie umożliwiając  mieszkańcom Gozdanina k

orzystanie z długo oczekiwanej placówki  kulturalnej.


Operacja pn. „Budowa świetlicy wiejskiej w Gozdaninie”  mająca na celu bezpośredni rozwój infrastruktury kulturalnej poprzez budowę świetlicy wiejskiej w miejscowości Gozdanin współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich jako operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

print

Zobacz także: