Coraz bliżej otwarcia kompleksu boisk w Jerzmankach

09.09.2022r.
Drukuj

Zbliża się zakończenie przebudowy kompleksu sportowego pn. „Przebudowa boisk wielofunkcyjnych wraz z infrastrukturą sportową w miejscowości Jerzmanki” w ramach projektu Przygoda z Nysą – zagospodarowanie turystyczne pogranicza polsko-niemieckiego etap V.

Powstaje nowoczesny kompleks sportowy, z którego skorzysta głównie młodzież szkolna i mieszkańcy wsi. W ramach inwestycji powstało nowe boisko wielofunkcyjne, bieżnia, boisko do gry w siatkówkę plażową oraz zamontowano park linowy. Zainstalowano dodatkowo stoły do gry w szachy i w warcaby. Przy tej okazji wybudowane zostało całkowicie nowe oświetlenie w obiekcie, zainstalowano piłkochwyty i zmianie uległ wjazd na boisko. 

Zadanie jest realizowane w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020.

print

Zobacz także: