Cykl spotkań dla seniorów organizowanych w formie webinarium

22.04.2022r.
Drukuj

 Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) we współpracy z Komendą Główną Policji (KGP), w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku CEDUR, w bieżącym roku organizuje w formie webinarium cykl spotkań skierowanych do seniorów:

  1. Cyberoszuści atakują – jak nie dać się okraść w Internecie
  2. Jak i czy inwestować za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych
  3. Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne

Pierwsze webinarium pt. „Cyberoszuści atakują – jak nie dać się okraść w Internecie” zaplanowane jest do realizacji na 28 kwietnia 2022 roku (czwartek).

Celem webinarium jest poszerzenie świadomości seniorów w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, zwłaszcza oszustw na urządzeniach mobilnych.

Przedstawiciele CEDUR proszą o upowszechnienie informacji o możliwości uczestnictwa w powyższym seminarium online wśród społeczności Seniorów.

W załączeniu program w pliku pdf oraz link do strony wydarzenia, gdzie znajdą Państwo odnośnik do formularza zgłoszeniowego tutaj

Kolejne webinaria dla seniorów zaplanowane są na koniec pierwszego półrocza (webinarium pt. Jak i czy inwestować za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych) oraz drugą połowę (webinarium pt. Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne) 2022 r.

CEDUR zachęca do zapisania się również na listę odbiorców newslettera, wówczas na bieżąco będą Państwo otrzymywali informację o organizowanych webinariach CEDUR. Poniżej bezpośredni link do formularza subskrypcji:

https://www.knf.gov.pl/newsletter (kategoria: seminaria CEDUR).

W przypadku pytań i wątpliwości do Państwa dyspozycji pozostają:

Paweł Panicz i Małgorzata Konarzewska (cedur@knf.gov.pl)

źródło: Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu

foto: freepik.com

print

Załączniki

Zobacz także: