CYRKUS otwiera nowe biuro w Zgorzelcu

04.03.2022r.
Drukuj

Polsko-niemiecki projekt CYRKUS, działający pod skrzydłami stowarzyszenia KulturBrücken Görlitz, od 10 marca zaprasza do odwiedzin w nowym zgorzeleckim biurze przy ulicy Warszawskiej 1. To tutaj mieszkańcy i mieszkanki miasta będą mogli/ły otrzymać informacje na temat wszystkich dziecięcych i młodzieżowych projektów CYRKUSowych – warsztatów całorocznych „CYRKUS w sklepie | im Laden”, obozie wakacyjnym „CYRKUS w lecie | im Sommer”, szkoleniach i innych działaniach skoncentrowanych wokół pedagogiki cyrku i cyrku artystycznego. Oprócz tego stowarzyszenie przygotowuje szereg nowych wydarzeń, które odbędą się w Zgorzelcu i okolicach. To wszystko we współpracy ze stałymi i nowymi partner(k)ami z cyrkowego świata z Polski i zagranicy.

Biuro zaprasza do odwiedzin w następujące dni:

poniedziałek 15:30-17:30
wtorek 10 – 13:30
środa 10 – 13:30

Aby uczcić otwarcie nowego punktu CYRKUSa, 10 marca od godziny 16.00-18.00 stowarzyszenie zaprasza na deptak Bohaterów Getta. Oprócz występów grupy młodzieżowej CYRKUSa, zabaw cyrkowych i gier na świeżym powietrzu, goście będą mogli poznać projekt i jego prowadzących. Nie zabraknie także małego poczęstunku. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Stowarzyszenie KulturBrücken Görlitz już od 15 lat działa na rzecz nawiązywania kontaktów pomiędzy mieszkańcami i mieszkankami GörlitZgorzelca i stymulowania współpracy w sercu Europy. Otwarcie nowego biura to ważny krok, który pomoże zintensyfikować działania organizacji po polskiej stronie Nysy i ułatwi dzieciom i młodzieży dostęp do oferty CYRKUSa. 

Otwarcie biura jest możliwe dzięki Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w ramach programu „Latarnie PNWM”.

Kontakt do biura:

CYRKUS
Stowarzyszenie KulturBrücken Görlitz
ul. Warszawska 1 lok. 11
59-900 Zgorzelec

Osoba kontaktowa: Anna Hernik
E-mail: kontakt@cyrkus.eu
Tel. 507 522 542

Źródło: KulturBrücken Görlitz e.V

print

Zobacz także: