Dentobus – harmonogram postoju – kwiecień 2024

15.03.2024r.
Drukuj

Do wszystkich placówek oświatowych na terenie Gminy Zgorzelec przyjedzie „Dentobus’’ – mobilny gabinet stomatologiczny.

Gmina zapewnia wszystkim uczniom możliwość skorzystania z bezpłatnego badania w nowoczesnym, mobilnym gabinecie stomatologicznym zajmującym się profilaktyką dentystyczną dla uczniów. W ramach realizacji porozumienia udzielane są świadczenia ogólnostomatologiczne oraz profilaktyczne, w tym wizyty adaptacyjne, nauka prawidłowego szczotkowania zębów, lakierowanie, badania okresowe i kontrolne. Z indywidualnych, bezpłatnych badań stomatologicznych w mobilnym gabinecie może skorzystać każdy uczeń, którego rodzic lub opiekun wyrazi taką zgodę. Po wizycie dziecka rodzice lub opiekunowie otrzymują informację o aktualnym stanie zdrowia zębów dzieci oraz wskazania do leczenia stomatologicznego i ortodontycznego.

Harmonogram na kwiecień:

11 kwietnia 2024 r. (czwartek)

Trójca – godz. 8:00-10:30

Żarska Wieś – godz. 10:45-14:00

print

Zobacz także: