Dentobus – harmonogram postoju – marzec 2024

21.02.2024r.
Drukuj

Do wszystkich placówek oświatowych na terenie Gminy Zgorzelec przyjedzie „Dentobus’’ – mobilny gabinet stomatologiczny.

Gmina zapewnia wszystkim uczniom możliwość skorzystania z bezpłatnego badania w nowoczesnym, mobilnym gabinecie stomatologicznym zajmującym się profilaktyką dentystyczną dla uczniów. W ramach realizacji porozumienia udzielane są świadczenia ogólnostomatologiczne oraz profilaktyczne, w tym wizyty adaptacyjne, nauka prawidłowego szczotkowania zębów, lakierowanie, badania okresowe i kontrolne. Z indywidualnych, bezpłatnych badań stomatologicznych w mobilnym gabinecie może skorzystać każdy uczeń, którego rodzic lub opiekun wyrazi taką zgodę. Po wizycie dziecka rodzice lub opiekunowie otrzymują informację o aktualnym stanie zdrowia zębów dzieci oraz wskazania do leczenia stomatologicznego i ortodontycznego.

Harmonogram na marzec:

26 marzec 2024 r. (wtorek)

Łagów – godz. 8:00-14:00

27 marzec 2024 r. (środa)

Osiek Łużycki – godz. 8:00-14:00

Kolejne placówki oświatowe w Gminie Zgorzelec Dentobus odwiedzi w kwietniu, harmonogram podamy w późniejszym terminie.

print

Zobacz także: