DIR zaprasza na spotkanie dot. powtórnej restrukturyzacji nieruchomości

30.01.2020r.
Drukuj

Dolnośląska Izba Rolnicza we Wrocławiu oraz Rady Powiatowe DIR w Lubaniu, Zgorzelcu, Lwówku Śląskim, Jeleniej Górze i Kamiennej Górze

ZAPRASZAJĄ na spotkanie z Dyrekcją Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział  Terenowy  Wrocławiu które odbędzie się dnia 07.02.2020 r. o godz. 10:00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu, ul. Kościuszki 4

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich rolników zainteresowanych powtórną restrukturyzacją nieruchomości o powierzchni 935,4102 ha, przejętych przez KOWR od byłego dzierżawcy po wygasłych w latach 2013-2015 umowach dzierżawy na terenie gminy Leśna, Platerówka, Olszyna, Bogatynia, Zgorzelec, Sulików, Gryfów Śląski, Stara Kamienica i Lubawka.

print

Załączniki

Zobacz także: