Długi czerwcowy weekend w Zoo Goerlitz

29.05.2024r.
Drukuj

 6 czerwca 2024 w Boże Ciało Zoo Goerlitz czynne jest od 9:00 do 18:00.

Pocałunek od wielbłąda? W Zoo Görlitz Wszystko jest możliwe! Tutaj spotkasz zwierzęta na wyciągnięcie ręki, liczne place zabaw oraz gry i zabawy przyrodnicze, dziko żyjące oraz domowe zwierzęta z całego świata. Stodoła Odkrywców, Osłolandia, Terrarium dla świń, Dolina Łużycka, Świat Królików, Mostek Przygód, Australijskie Odludzie, Ogród Mangust, wybieg lisów stepowych w Wiosce Tybetańskiej, a dla podniebienia pyszne potrawy z własnego baru „Korytkowo” z ekologicznymi potrawami oraz wiele innych atrakcji czeka na Was w Zoo Goerlitz 365 dni w roku, także w Boże Ciało!

Zoo Goerlitz położone w Europamieście Zgorzelec-Goerlitz jest trzyjęzyczne. Tablice informacyjne przy wybiegach, gry i zabawy edukacyjne oraz pozostałe informacje dostępne są w języku polskim, niemieckim, i angielskim. Obsługa w kasie oraz w barze także może obsłużyć Was w j.polskim!

print

Zobacz także: