DOMOWE KOLĘDOWANIE 2020

21.12.2020r.
Drukuj

24 grudnia od godziny 10.00 na Facebooku i YouTube odbędzie się Koncert „Domowe Kolędowanie 2020”. Będzie to wspomnienie koncertu, który odbył się 26. stycznia 2020 roku w Kościele św. Bonifacego w Zgorzelcu, dostosowane do potrzeb wspólnego śpiewania w rodzinnym gronie. W koncercie udział wzięła orkiestra oraz chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu pod dyrekcją Dominika Lewickiego. Chór przygotowany został przez Magdalenę Dudę, w roli akompaniatora wystąpił Przemysław Bereziuk.

Koncert odbywa się w ramach projektu Muzyka dla Zgorzelca przy wsparciu finansowym Miasta Zgorzelec, Powiatu Zgorzeleckiego, Gminy Zgorzelec, Gminy i Miasta Węgliniec.

Mamy nadzieję, że Domowe Kolędowanie będzie dla wszystkich promykiem nadziei w tych trudnych czasach. Pamiętajmy, że kolędy są ważnym elementem naszego dziedzictwa – wykonywane wokalnie i instrumentalnie są ciągle żywe wśród wszystkich pokoleń.  Serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, melomanów, publiczność na Domowe Kolędowanie i zachęcamy do śpiewania razem z nami! Wstęp wolny.

 

print

Zobacz także: