#DOMOWY_KONCERT

08.06.2020r.
Drukuj

15 czerwca o godz. 16.00 na Facebooku i YouTube odbędzie się druga część  Domowego Koncertu w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu. Część pierwsza Domowego Koncertu, która odbyła się w maju, cieszyła się dużą frekwencją i popularnością. Zgromadziła szeroką publiczność: zarówno tę stałą, zgorzelecką, ale także całkiem nową, często oddaloną lokalizacyjnie. Dlatego gramy ponownie, w formule domowo-internetowej, kierując nasz koncert w sposób szczególny do kandydatów do naszej Szkoły.

Trwa rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej w Zgorzelcu, a ostateczny termin składania podań to 19 czerwca. Zapraszamy dzieci i młodzież do klas pierwszych w cyklu 6-letnim oraz 4-letnim, zapraszamy do nauki gry na instrumentach: fortepian, akordeon, skrzypce, wiolonczela, gitara, flet, klarnet, saksofon, trąbka, waltornia i perkusja. #Koncert_Domowy2 prezentujący różnorodne instrumenty niechaj będzie zachętą dla wszystkich zainteresowanych, ale jeszcze  niezdecydowanych. Informujemy, że badania przydatności do kształcenia muzycznego odbywać się będą w Szkole Muzycznej w dniach 22 i 23 czerwca.

Inicjatorami #Domowego_Koncertu2 są pedagodzy PSM Joanna i Dominik Lewiccy. Koncert odbywa się w ramach projektu Muzyka dla Zgorzelca przy wsparciu finansowym Miasta Zgorzelec, Powiatu Zgorzeleckiego, Gminy Zgorzelec, Gminy i Miasta Węgliniec.

 Podczas #DOMOWEGO_KONCERTU2 ponownie podglądniemy młodych muzyków w ich domach i pokojach oraz wysłuchamy pięknej muzyki.  Serdecznie zapraszamy naszych sympatyków, melomanów i całą publiczność na Domowy Koncert2 i zachęcamy do komentowania na żywo! Wstęp wolny:-)

źródło: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

print

Zobacz także: