Dowozy na szczepienia przeciw COVID-19

15.01.2021r.
Drukuj

Wójt Gminy Zgorzelec informuje osoby niepełnosprawne i seniorów, którzy nie mogą samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień, że istnieje możliwość zabezpieczenia takiego dojazdu. Osoba chcąca skorzystać z dojazdu na szczepienia i posiadająca wyznaczony termin szczepień, winna skontaktować się z gminnym koordynatorem dojazdów pod numerem telefonu:

75 77 181 10

w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 15:00

Dowożone będą tylko osoby, które mają uzasadniony problem z dojazdem i posiadają  uzgodnioną godzinę i miejsce szczepienia. Osoby, które nie są samodzielne (np. niepełnosprawne) będą dowożone razem z opiekunami. Wójt zabezpiecza dowozy wg kolejności zgłoszeń i możliwości zabezpieczenia transportu.

Druk formularza dla mieszkańca chcącego skorzystać z bezpłatnego dowozu na szczepienia znajduję się w załączniku.

Więcej informacji na temat szczepień

print

Załączniki

Zobacz także: