Dziecięco-młodzieżowy CYRKUS powraca na dużą scenę

16.05.2022r.
Drukuj

Polsko-niemiecki projekt „CYRKUS w sklepie | im Laden”, w ramach którego blisko 100 dzieci i młodzieży z Görlitz i Zgorzelca co tydzień uczestniczy w 11 różnych kursach, wkrótce rozpocznie przerwę wakacyjną. Wcześniej jednak wszyscy artyści i artystki CYRKUSA wraz z prowadzącymi warsztaty dadzą wspólne show. Zespół stowarzyszenia KulturBrücken Görlitz jest bardzo szczęśliwy, że po dwóch latach pandemii występ znów będzie mógł się odbyć przed żywą publicznością oraz na dużej scenie.

Motto tegorocznego spektaktlu „Karambolage. Mixtura Emocji” wybrali sami uczestnicy i uczestniczki warsztatów: Jak wyglądają nasze emocje? W jaki sposób możemy przedstawić emocje w figurach akrobatycznych? O tym publiczność będzie mogła się przekonać podczas wielkiego CYRKUSowego show już w nadchodzący weekend.

Spektakl odbędzie się w amfiteatrze Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu (ul. Parkowa 1) w dwóch terminach:

Piątek 20.05.2022, godz. 16:30

Sobota, 21.05.2022, godz. 15:00

Wstęp wolny. Mile widziane datki.

Kontakt: kontakt@cyrkus.eu

„CYRKUS w sklepie | im Laden” to projekt KulturBrücken Görlitz e.V. organizowany we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Zgorzelcu. Patronat nad projektem objął Burmistrz Miasta Zgorzelec, a finansowo wspierają go Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, Fundacja Kultury Wolnego Kraju Związkowego Saksonii, Miasto Görlitz oraz Fundacja Maxa, Eriki i Erny Ullrich.

print

Zobacz także: