Dziedzictwo obok mnie. Gminne Cuda Regionu

27.09.2021r.
Drukuj

Fundacja Hereditas we współpracy z Narodowym Instytutem Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (NIW-CRSO) rozpoczęła realizację projektu pn.: „Dziedzictwo obok mnie. Gminne Cuda Regionu”. Przedsięwzięcie, polegające na identyfikacji, ocenie i ewidencjonowaniu tzw. „gminnych cudów regionu” przyczyni się do promocji potencjału lokalnego dziedzictwa kulturowego oraz wzrostu świadomości społeczeństwa w zakresie wartości, jakie niosą za sobą jego materialne i niematerialne składniki.

W tym celu poszukujemy Lokalnych Koordynatorów, którzy nadzorując proces poszukiwania ważnych dla swojego regionu – gminy – zjawisk, przyczynią się do ich upowszechnienia w skali ogólnopolskiej. Dla osób, które podejmą współpracę w wyżej wymienionym zakresie przewidziane jest wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o zarejestrowanie się na poniższe – uzupełniające spotkanie webinaryjne, podczas którego omówimy szczegóły dotyczące projektu oraz współpracy.

Środa, 29.09.2021; godz. 11.00

lub link bezpośredni: https://go.mywebinar.com/gbel-tpwx-zfqh-pvjf

Szczegółowe informacje

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie niniejszej wiadomości do działających na terenie Państwa gminy instytucji oświaty, kultury, bibliotek, organizacji pozarządowych oraz osób prywatnych i prawnych, zainteresowanych poruszaną projektem tematyką.

źródło: Fundacja Hereditas

print

Zobacz także: