Dzień Dziecka w Radomierzycach

23.05.2019r.
Drukuj

W słoneczną niedzielę 19 maja br. w Centrum Rekreacyjno-Turystycznym
w Radomierzycach z inicjatywy Sołtysa i Rady Sołeckiej odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. W Polsce to święto obchodzone jest od ponad 50 lat. Na przybyłe dzieci czekało wiele atrakcji – zabawy, konkursy sportowe i sprawnościowe,
z nagrodami, trampoliny i dmuchana zjeżdżalnia. Po raz pierwszy na imprezie została rozłożona mobilna ścianka do wspinaczki, która jest nową atrakcją jaka oferuje CRT. O dobrą zabawę zadbała również Ochotnicza Straż Pożarna w Radomierzycach, która polewała dzieci wodą.

Impreza nie odbyłaby się gdyby nie zaangażowanie lokalnych firm oraz osób o wielkim sercu, Sołtys dziękuje wszystkim zaangażowanym i sponsorom:

Winnica, Winiarnia Hanna w Radomierzycach
– Agroturystyka w Starym Młynie w Radomierzycach
– Sklep ABC Słoneczko
– Sklep spożywczy SPIŻARNIA

– Ochotnicza Straż Pożarna w Radomierzycach

– Centrum Rekreacyjno-Turystyczne w Radomierzycach

print

Zobacz także: