Dzień Edukacji Narodowej – dyrektorzy i nauczyciele otrzymali nagrody wójta

15.10.2020r.
Drukuj

Podczas Dnia Edukacji Narodowej Wójt Piotr Machaj oraz Zastępca Marek Wolanin wręczyli dyrektorom i nauczycielom gminnych szkół podstawowych nagrody i kwiaty.

Włodarze Gminy Zgorzelec podziękowali dyrektorom, nauczycielom i pracownikom gminnych placówek oświatowych za ich zaangażowanie, ogromny wysiłek i oddanie w kształcenia umysłów i serc młodego pokolenia.

– Życzę Wam wytrwałości i uśmiechu, który otwiera serca oraz samych pięknych i nieszablonowych pomysłów, marzeń, które będą się urzeczywistniać, a także wrażliwości i cierpliwości, aby to, co robicie zawsze przynosiło najszlachetniejsze owoce. Niech przekonanie, iż tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt, nigdy Was nie opuszczą. Radość i satysfakcja z wykonywanej pracy, niech zawsze idą w parze z uznaniem i szacunkiem Waszych uczniów i ich rodziców – mówił Wójt Piotr Machaj.

Ze względu na panujący stan epidemii nie mogliśmy spotkać się w tym roku na gminnej gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

print

Zobacz także: