Dzień Kobiet 2022

10.03.2022r.
Drukuj

8 marca br. w Klubie Seniora w Gronowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn. Atmosfera była bardzo rodzinna, zebrani spędzili milo czas przy przekąskach oraz słodkim poczęstunku przygotowanym w ramach zajęć kulinarnych. Nie zabrakło ciepłych życzeń, kwiatów i miłych uśmiechów. Spotkanie umilała nastrojowa muzyka, była duża dawka humoru i pozytywnej energii.

Z tej okazji naszym Seniorom życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, pogody ducha i samych radosnych i słonecznych dni złożył Zastępca Wójta Pan Marek Wolanin dołączając do życzeń słodki upominek.

Klub Seniora w Gronowie realizowany w ramach Programu Wieloletniego „Senior +” na lata 2021-2025 edycja 2021

Dzień Kobiet w Jędrzychowicach

Dzień Kobiet w Sławnikowicach

print

Zobacz także: