Dzień otwartej Szkoły Podstawowej w Jerzmankach

03.06.2024r.
Drukuj

Zbliżający się szybko koniec roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Jerzmankach został urozmaicony imprezą, której przyświecała idea sportu, rozrywki i rekreacji. Mianowicie 25.05.2024r. w sobotę  każdy mógł nas odwiedzić, aby obserwować pokazy talentów, zmagania sportowe, gry i zabawy kreatywne, zobaczyć szkołę i nowy kompleks boisk.

Można było skorzystać z rozmaitych atrakcji, które przygotowali rodzice i pracownicy. Były wśród nich domowe ciasta, popcorn, zapiekanki, kiełbaski, lemoniada, gofry, zdrowe koktajle.  Mimo, iż przez szkołę przewinęło się mnóstwo odwiedzających nas osób, chyba nikt nie mógł powiedzieć, że wyszedł głodny. Dodatkowo zaprzyjaźnione mamy robiły tatuaże i zaplatały warkoczyki małym pannom, które wraz z rodzicami oglądały szkołę. Chętni mogli skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce. Duże zainteresowanie wzbudził też pokaz motocykli.

Niewątpliwą atrakcją Dnia Otwartego była loteria fantowa zorganizowana dzięki hojności wielu sponsorów, a jej główną nagrodą była hulajnoga elektryczna. Ofiarodawcy wsparli nas zarówno finansowo, jak i przekazując na rzecz Szkoły wiele darów rzeczowych oraz vouchery na różnorodne usługi. Ponieważ jesteśmy bardzo wdzięczni naszym Sponsorom, zatem pragniemy wymienić poniżej wszystkie osoby i firmy, które to uczyniły:

 1. Kopalnia Bazaltu w Gronowie
 2. Auto-Mechanika U MAGIKA Andrzej Kotrocios
 3. CITRONEX Zgorzelec
 4. Carrefour Zgorzelec
 5. Eleni Jordan – Hurtownia opakowań i chemii gospodarczej
 6. Paulina Takuridis – Mini Market
 7. Tęczowa Pasieka Dominik Zwierzyński
 8. Pracownia Fryzjerska B&D Zgorzelec Beata Wojtukiewicz
 9. Centrum Rekreacyjno-Turystyczne w Radomierzycach
 10. Gmina Zgorzelec
 11. Gminny Ośrodek Kultury w Zgorzelcu
 12. Biuro Info Zgorzelec
 13. PHU Komtech Sebastian Zadwórny
 14. Grupa koszykarzy
 15. IdeaShirt w Łagowie
 16. Pieńskie Huty Szkła „ŁUŻYCE”
 17. Hegelmann
 18. McDonald’s Zgorzelec
 19. Multikino Zgorzelec
 20. Labtechne
 21. Polonia Granit
 22. Bazylia w Zgorzelcu
 23. Firma KWADRO z Jędrzychowic
 24. Andrzej Serweciński
 25. Kopalnia Węgla Brunatnego Turów
 26. Elektrownia Turów
 27. Kontener Service z Łagowa
 28. RODZICE NASZYCH UCZNIÓW

Celem imprezy było zebranie funduszy na zorganizowanie strefy relaksu i wyciszenia dla uczniów naszej szkoły, co dzięki dużej liczbie odwiedzających nas gości, udało się osiągnąć.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli, co w dzisiejszych czasach należy szczególnie doceniać. Słowa wdzięczności kierujemy także do rodziców  i pracowników szkoły, którzy zajmowali się gośćmi oraz do naszych uczniów, którzy opiekowali się młodszymi kolegami i pokazywali im szkołę własnymi oczami.

Powodzenie Dnia Otwartej Szkoły każe nam zakładać, iż z pewnością będzie to impreza cykliczna. Już dziś zapraszamy za rok.

 

źródło: SP w Jerzmankach

 

 

 

print

Zobacz także: