Ekologiczna akcja “Dzieciaki Sadzeniaki”

15.03.2023r.
Drukuj

“Dzieciaki Sadzeniaki” to ogólnopolska akcja Leroy Merlin Polska skierowana do przedszkolaków i uczniów młodszych klas szkół podstawowych.

Warsztaty ogrodnicze w ramach ww. akcji Leroy Merlin. odbyły się w Gminnym Żłobku „Muchomorek” i Publicznym Przedszkolu „Krasnoludki” w Jędrzychowicach oraz w Szkole Podstawowej w Osieku łużyckim i Jerzmankach

Warsztaty składały się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Po prezentacji o ekologii i roślinach, każde dziecko dostało rękawiczki, kolorowy kwiat, które sadzili w doniczkach. Samodzielne sadzenie roślin było ogromną frajdą dla wszystkich dzieci. Na koniec warsztatów w nagrodę dzieci mogły zabrać swoje własnoręcznie posadzone rośliny do domów. 

Jędrzychowice

Żłobek

Przedszkole

Osiek Łużycki

Jerzmanki

 

Foto: Gminny Żłobek „Muchomorek” w Jędrzychowicach

Publiczne Przedszkole „Krasnoludki” w Jędrzychowicach

Szkoła Podstawowa w Jerzmankach

Szkoła Podstawowa w Osieku Łużyckim

print

Zobacz także: