Fajne Ferie w CRT

22.06.2018r.
Drukuj

Kolejny raz mieliśmy okazję spotkać się w feriowej atmosferze w Centrum Rekreacyjno-Turystycznym w Radomierzycach. Czas w CRT spędzany był bardzo kreatywnie i aktywnie. Cieszymy się, że przyjeżdżają do nas dzieci nie tylko z gminy Zgorzelec ale i  z samego Zgorzelca.

 

W tym roku prace plastyczne i zdobywane umiejętności taneczne czy rytmiczne były przeznaczone specjalnie dla dziadków i babć. W ostatnim dniu ferii mieliśmy niebywałą  okazję gościć w CRT dziadków i babcie naszych feriowych dzieci gdzie wspólnie mogli wziąć udział w zręcznościowych konkursach. Było dużo śmiechu, szalone współzawodnictwo i jak zwykle świetna zabawa. Na zakończenie Fajnych Ferii w CRT Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj, zrobił wszystkim niespodziankę i przekazał na ręce dzieci mnóstwo słodkości.

 

Zapraszamy za rok, już na Was czekamy.

print

Zobacz także: