Festyn letni w Jędrzychowicach

11.07.2022r.

W sobotę 9 lipca, na boisku w Jędrzychowicach, odbył się festyn letni. Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj wraz z małżonką oraz Dyrektor GOK Pani Małgorzata Korelin. Sam festyn poprzedzony był piłkarskim zakończeniem sezonu młodzieży z Apis Jędrzychowice. Zaczęliśmy o godzinie 16:00. Na mieszkańców czekała Agencja Animacji TIK TAK, zjeżdżalnia dmuchana, ścianka wspinaczkowa, konkursy z nagrodami oraz stoiska z pysznym jedzeniem. Rada sołecka przygotowała karczek, kiełbaski, kaszanki, kręcone ziemniaczki. Były stoiska z zabawkami, watą cukrową czy popcornem. Ochotnicza Straż Pożarna z Trójcy też nie zawiodła. Nie obyło się bez zabawy tanecznej do późnych godzin wieczornych. Pani Sołtys Krystyna Radzięta wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Anną Rakoczy serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli organizację imprezy.

źródło: GOK w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach