Festyn letni w Łagowie

05.07.2021r.
Drukuj

3 lipca br. na boisku sportowym w Łagowie odbył się festyn letni, którego organizatorem był Sołtys Piotra Kuśta, Rada Sołecka przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach.

Festyn zorganizowany został dla wszystkich mieszkańców Łagowa, jednak najwięcej atrakcji przygotowano dla najmłodszych mieszkańców min. zjeżdżalnia dmuchana, balony z helem oraz bański mydlane. Najmłodszych uczestników zabawiały animatorki z agencji animacji TIK-TAK. Wśród starszych dzieci i dorosłych największym zainteresowaniem cieszyła się mobilna ścianka wspinaczkowa należąca do Centrum Rekreacyjno-Turystycznego w Radomierzycach. Starsi mieszkańcy mogli wykazać się zdolnościami cukierniczymi w konkursie ciast oraz skosztować domowych pierogów i bigosu. Dla zebranych przygrywały – Kapela „Pogranicze” ze Studnisk oraz „Górnołużyckie Błękitne Kamizelki” z Łagowa.

Wśród zaproszonych gości na boisku pojawił się Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj oraz samorządowcy z sąsiednich gmin.

Festyn zakończył się zabawą taneczną.

print

Zobacz także: