Festyn na zakończenie lata w Łagowie

29.08.2022r.
Drukuj

W sobotę 27 sierpnia br. na boisku sportowym w Łagowie odbył się festyn na zakończenie lata, którego organizatorem był Sołtys wraz z Radą Sołecką.

Festyn zorganizowany został dla wszystkich mieszkańców Łagowa, jednak najwięcej atrakcji przygotowano dla najmłodszych mieszkańców min. zjeżdżalnie dmuchane, animacje oraz bański mydlane. Starsi mieszkańcy mogli wykazać się zdolnościami cukierniczymi w konkursie ciast oraz skosztować domowych pierogów, kiełbasek z grilla, pyszną polową zupę oraz popcorn dla dzieci. Dla zebranych przygrywały – Kapela „Pogranicze” ze Studnisk oraz „Górnołużyckie Błękitne Kamizelki” z Łagowa. Wśród zaproszonych gości na festynie pojawił się Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj. Festyn zakończył się zabawą taneczną.

print

Zobacz także: