Festyn rodzinny w Jerzmankach

19.06.2023r.
Drukuj

W sobotę 17 czerwca br. na placu zabaw w Jerzmankach odbył się festyn rodzinny dla mieszkańców.

Organizatorzy festynu – Sołtys i Rada Sołecka, KGW „Jerzmanianki” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach zapewnili mnóstwo atrakcji. Ścianka wspinaczkowa z CRT Radomierzyce, zamek dmuchany, bański mydlane, gry i zabawy z animatorami, tatuaże, malowanie buziek oraz kolorowe szaleństwo z proszkami holi. Dorośli uczestniczyli w przygotowanych zabawach i konkursach – na najlepsze ciasto i sałatkę, wbijanie gwoździ i cięcie piłą. Uczestnicy festynu mogli spróbować kiełbasek z grilla i żurku, a najmłodsi także słodyczy i soczków

Wielką atrakcją był przyjazd OSP Trójca, która zorganizowała konkursy, pokaz sprzętu strażackiego, przejażdżkę wozem i oczywiście polewanie wodą.

Oprawę muzyczną zapewniał Zespół Muzyczny „Dexter”.

Na zaproszenie organizatorów przybyli zaproszeni goście Wójt Piotr Machaj, Zastępca Wójta Marek Wolanin, Dyrektor GOK w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach Małgorzata Korelin, Dyrektor CRT w Radomierzycach Mirosław Celuch oraz Radni powiatowi i gminni.

print

Zobacz także: