Festyn rodzinny w Jerzmankach

19.08.2019r.
Drukuj

W minioną sobotę 17 sierpnia odbył się festyn rodzinny w Jerzmankach. Sołtys i Rada Sołecka przy współudziale Gminnego Ośrodka Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach, przygotowała wiele atrakcji dla przybyłych na plac zabaw mieszkańców. Najmłodszych uczestników zabawiały animatorki z agencji animacji TIK-TAK. Dzieci chętnie brały udział w zorganizowanych grach i zabawach, do dyspozycji był również dmuchany zamek oraz trampolina. Wśród starszych dzieci największym zainteresowaniem cieszyła się mobilna ścianka wspinaczkowa należąca do Centrum Rekreacyjno-Turystycznego w Radomierzycach. Każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek oraz drobny podarunek. Starsi mieszkańcy mogli wykazać się zdolnościami cukierniczymi w konkursie ciast. Radny Gminy Zgorzelec Adam Turczyn wraz z Dyrektorem GOKu Małgorzatą Korelin wręczyli nagrody wszystkim uczestnikom. Każdy kto pojawił się na placu zabaw w Jerzmankach mógł przekąsić kiełbaski z ogniska i pieczone mięsa. Wśród dzieci poruszenie wywołało pojawienie się wozu strażackiego OSP w Trójcy.

Festyn zakończył się zabawą taneczną na świetlicy wiejskiej. Zabawa trwała do białego rana.

print

Zobacz także: