Festyn Rodzinny w Kunowie

22.07.2019r.
Drukuj

W słoneczną sobotę 20 lipca odbył się festyn rodzinny w Kunowie. Sołtys i Rada Sołecka przy współudziale Gminnego Ośrodka Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach, przygotowała wiele atrakcji dla młodszych i starszych mieszkańców. Na terenie przy pałacu najmłodszym czas umilała agencja animacji TIK-TAK ze Zgorzelca, dzieci chętnie brały udział w licznych grach i zabawach, chętnie korzystały z dmuchanej zjeżdżalni i trampoliny. Każde dziecko otrzymało drobny podarunek. Dorośli natomiast mogli wykazać się m.in. zdolnościami cukierniczymi i stanąć do walki o tytuł najsmaczniejszego wypieku, jury postanowiło przyznać trzy pierwsze miejsca. Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj wręczył nagrody wszystkim uczestnikom konkursu. Mobilna ścianka wspinaczkowa należąca do Centrum Rekreacyjno-Turystycznego w Radomierzycach była atrakcją dla młodszych i starszych mieszkańców, którzy chętnie sprawdzali swoją sprawność fizyczną. Wystąpił zespół taneczny INNA SHOW w 5 układach tanecznych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się parada motocyklowa oraz pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej ze Studnisk. Strażacy zaprezentowali mieszkańcom umiejętności i sprzęt jakim dysponują w czasie akcji ratowniczych. Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców poczęstunek z grilla. Festyn zakończył się zabawą taneczną, która trwała do późnych godzin nocnych.

print

Zobacz także: