Festyn rodzinny w Przedszkolu Krasnoludki i Żłobku Muchomorek w Jędrzychowicach

30.05.2022r.
Drukuj

Festyn rodzinny jest już tradycją w Publicznym Przedszkolu  Krasnoludki  i Gminnym Żłobku Muchomorek w Jędrzychowicach.  27 maja br. na terenie żłobka i przedszkola odbył się festyn pod hasłem „Morskie przygody Krasnoludków”.
W festynie  uczestniczyła  cała społeczność przedszkolna i żłobkowa, rodziny naszych podopiecznych oraz zaproszeni goście. Najważniejszym punktem spotkania były występy dzieci, w których każda grupa przedszkolna oraz żłobkowa zaprezentowała  program artystyczny: taneczno-wokalny. Pani Dyrektor Barbara Kowalczyk  powitała wszystkich przybyłych gości  oraz podziękowała wszystkim za  pomoc w przygotowaniu festynu rodzinnego. Na ręce zaangażowanych  rodziców, organu prowadzącego i sponsorów złożyła podziękowania. Po części artystycznej  na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji: malowanie twarzy, tatuaże, kolorowe warkoczyki,  balony, dmuchane zamki oraz coś pysznego: bigos, kiełbaska, kaszanka, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem, pyszne ciasta (upieczone przez rodziców) popcorn i wata cukrowa. Jedną z licznych atrakcji, z której korzystały dzieci były przejażdżki na kucyku. Piękną chwilą był występ muzyczny Julii Dąbrowskiej uczennicy ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Osieku Łużyckim. Wszyscy  świetnie  się bawili  i  korzystali z przygotowanych atrakcji.

print

Zobacz także: