Festyn w Gozdaninie

27.06.2022r.
Drukuj

W sobotnie popołudnie 25 czerwca br. w na placu przy świetlicy wiejskiej w Gozdaninie odbył się festyn rodzinny dla mieszkańców i przybyłych gości.

Organizatorzy – GOK w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach, Sołtys, Rada Sołecka oraz KGW przygotowali wiele atrakcji dla przybyłych gości. Młodszym mieszkańcom czas umilały Panie z agencji animacji i kultury „Tik Tak”, miały do dyspozycji również zjeżdżalnie dmuchaną. Dla starszych gości zorganizowany zostały konkursy na najpyszniejszą sałatkę i ciasto. Panowie mogli zmierzyć się w zręcznościowym konkursie picia piwa. KGW serwowało pyszne pieczone mięsa, ziemniaki oraz bigos. Strażacy z OSP Rudzica przeprowadzili pokaz sprzętu strażackiego. Podczas festynu można było zobaczyć hodowlane ozdobne kury i gołębie. Zabawę swoim występem uświetniły zespoły – „Kwiatowianki” oraz „Ex aequo” z Żarskiej Wsi.
Wśród zaproszonych gości był Wójt Piotr Machaj i samorządowcy z Gminy Zgorzelec oraz powiatu zgorzeleckiego.

print

Zobacz także: