Festyn w Jędrzychowicach

13.09.2021r.
Drukuj

11 września br. na stadionie sportowym w Jędrzychowicach odbył się festyn rodzinny, zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Jędrzychowic.

KGW przygotowało wiele atrakcji dla przybyłych młodszych i starszych gości. Najwięcej atrakcji przygotowano dla najmłodszych min. dmuchane zjeżdżalnie oraz bańki mydlane, gry, zabawy i animacje prowadziła animatorka Gabarka z Bogatyni przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach.

Wśród starszych dzieci i dorosłych największym zainteresowaniem cieszyła się mobilna ścianka wspinaczkowa należąca do Centrum Rekreacyjno-Turystycznego w Radomierzycach oraz wirtualna strzelnica.

Członkowie KGW serwowali kiełbaski i mięsiwa z grilla, pyszne ciasta oraz kawę i lemoniadę.

Na terenie stadionu mieścił się punkt szczepień, w którym można było zaszczepić się jednodawkową szczepionką przeciw COVID-19.

Strażacy z OSP Trójca przeprowadzili szkolenie z pierwszej pomocy oraz pokaz sprzętu strażackiego.

W festynie uczestniczyła Sekretarz Gminy Zgorzelec Anna Demuth-Majda.

print

Zobacz także: