Festyn w Koźminie

08.08.2022r.
Drukuj

W niedzielę 7 sierpnia br. na boisku przy świetlicy w Koźminie odbył się festyn dla młodszych i starszych mieszkańców. Organizatorem byli Sołtys  wraz z Radą Sołecką przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach.

Młodszym mieszkańcom czas umilała Pani Marzenka z agencji animacji i kultury „Tik Tak”. Dzieci brały udział w wielu grach i zabawach zręcznościowych i tanecznych. Dla starszych mieszkańców odbył się konkurs na najpyszniejsze ciasto, w którym oprócz zwycięskiej trójki każdy uczestnik otrzymał nagrodę, które wręczyli Wójt Piotr Machaj oraz Dyrektor GOK Małgorzata Korelin. Obecni na festynie funkcjonariusze Policji z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu w ramach akcji, poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego rozdali elementy odblaskowe podkreślając jak ważne jest ich stosowanie zarówno poza terenem zabudowanym, jak i w mieście czy na wsi.

print

Zobacz także: