Festyn w Żarskiej Wsi

30.05.2022r.
Drukuj

W sobotę 28 maja br. na placu przy Szkole Podstawowej zorganizowany został Festyn w Żarskiej Wsi. Tematem przewodnim było otwarcie Kopalni Bazaltu w Gronowie i dzięki organizacji oraz prowadzeniu przez Gminny Ośrodek Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach impreza była bardzo udana. Patronat nad zabawą objął Wójt Gminy Zgorzelec we współpracy z Kopalnią Bazaltu w Gronowie. Nie zabrakło licznych atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i tych starszych uczestników wydarzenia. Przy akompaniamentach występów zespołów ludowych z Gminy Zgorzelec można było skosztować ciepłego poczęstunku oraz uczestniczyć w wielu zabawach. Dzieci i dorośli zachęcani do udziału w zabawach przez animatorów z Agencji Animacji i Kultury Tik Tak ze Zgorzelca chętnie zgłaszali się do różnych konkurencji. Festyn pozwolił na integrację mieszkańców.

print

Zobacz także: