Festyn z okazji Dnia Dziecka w Osieku Łużyckim

18.06.2019r.
Drukuj

W piątek 14 czerwca br. w Osieku Łużyckim odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami imprezy byli – Sołtys, Rada Sołecka przy pomocy Gminnego Ośrodka Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach. Zamek dmuchany, trampolina oraz zabawy z Gminnym Ośrodkiem Kultury wypełniły dzieciom słoneczne popołudnie. Strażacy z OSP w Radomierzycach zrobili furorę stawiając kurtynę wodną, fundując dzieciom chłodzącą kąpiel. Wśród atrakcji Sołtys przygotował poczęstunek dla najmłodszych oraz tych trochę starszych, każde dziecko otrzymało drobny upominek.

Obecnością na festynach zaszczycili – Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj, Przewodnicząca Rady Gminy Zgorzelec Anna Rakoczy oraz Radna Gminy Zgorzelec Jadwiga Traczyk,

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom i osobom zaangażowanym  w organizację festynu.

GALERIA

print

Zobacz także: