Finał Strefy Jeleniogórskiej SZS w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

27.06.2018r.
Drukuj

Dnia 18 kwietnia 2018 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej SZS w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lwówku Śląskim, Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” we Wrocławiu, Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski, Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

 

Do finału zakwalifikowali się uczniowie: SP 2 Kamienna Góra, SP Osiek Łużycki, SP 2 Lwówek Śląski, SP nr 11 Jelenia Góra. Miło nam poinformować, że młodzi szczypiorniści z SP w Osieku Łużyckim zajęli w nim II miejsce.

 

 

Przebieg zawodów:

 

Pierwszy Półfinał

SP 2 Lwówek Śląski – SP 11 Jelenia Góra 9 : 4

 

Drugi Półfinał

SP 2 Kamienna Góra – SP Osiek Łużycki 7 : 7

karne 1 : 2

 

Mecz o 3 miejsce

SP 11 Jelenia Góra – SP 2 Kamienna Góra 12 : 5

 

Mecz o 1 miejsce

SP 2 Lwówek Śląski – SP Osiek Łużycki 11 : 9

 

Klasyfikacja Końcowa

I miejsce                  Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski                       

II miejsce                 Szkoła Podstawowa Osiek Łużycki                           

III miejsce              Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra

IV miejsce              Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

 

Skład drużyny SP Osiek Łużycki: Jan Brzęk, Fabian Franczuk, Szymon Goś, Mateusz Kamiński, Michał Kamiński, Michał Kulik, Marek Małek, Michał Nowacki, Patryk Szczepaniuk, Kacper Traczyk, Krystian Załęcki, Marcel Ziemecki. Opiekunem drużyny jest Artur Burdosz.

 

Serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu!

Zdjęcia: SP Lwówek Śląski

print

Zobacz także: