Finał Turnieju Samorządowców XX Igrzysk LZS

07.06.2019r.
Drukuj

W dniach 24-26-maja br. na terenie Ośrodka Szkoleniowo-Sportowego LZS w Nowej Bystrzycy odbył się Dolnośląski Finał Turnieju Samorządowców organizowany w ramach XX Igrzysk LZS mieszkańców wsi i miast.

W imprezie startowało 15 drużyn reprezentujące gminy, miasta i powiaty z województwa dolnośląskiego. Gmina Zgorzelec reprezentowana była przez – Piotra Góralika, Franciszka Habra, Grzegorza Miłoszewicza i Marka Salachnę.

Wszyscy uczestnicy startowali w bloku sportowo-rekreacyjnym, w kilku dyscyplinach:

Kręgle amatorskie, strzelanie z pistoletu wiatrówkowego, dart, strzelanie piłka na bramkę 1×1, freesbe, bieg na nartach 4-osobowych.

Na pierwszych trzech miejscach uplasowały się następujące ekipy:

I miejsce – GLKS Jeżów Sudecki – 45 pkt

II miejsce – LZS Zgorzelec – 40 pkt

III miejsce LZS Kłodzko – 40 pkt

Zespół z Gminy Zgorzelec występujący jako LZS uzyskał awans do Ogólnopolskich Igrzysk LZS, które odbędą się w sierpniu br. w Siedlcach.

print

Zobacz także: