Gala podsumowująca V Międzynarodowy Orszak Trzech Króli

22.06.2018r.
Drukuj

W dniu 1 lutego 2018 r. w Zespole Szkół im. Emilii Plater miała miejsce uroczysta gala podsumowująca  V Międzynarodowy Orszak Trzech Króli. Za współorganizację  orszaku skierowano pod adresem Wójta Gminy Zgorzelec  Piotra Machaja  serdeczne podziękowania, który sprawował honorowy patronat. Także wyrazy podziękowań adresowane były do biorących aktywny udział w orszaku druhów OSP z Gronowa i Trójcy, Gminnego Ośrodka Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach oraz naszych szkół z Trójcy i Żarskiej Wsi.  Swój udział w orszaku miały  także panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Gronowie.  W trakcie gali miały miejsce występy artystyczne młodzieży ze zgorzeleckich szkół. Wójta Gminy na spotkaniu reprezentował Kazimierz Prosyniak Pełnomocnik ds. Społecznych.

print

Zobacz także: