Głosujmy na „Przygodę z Nysą”

24.11.2021r.
Drukuj

Polska Agencja Prasowa ogłosiła konkurs „Inwestycja z perspektywą” na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej. Urząd Gminy Zgorzelec zgłosił do konkursu projekt Przygoda Z Nysą – Zagospodarowanie Turystyczne Pogranicza Polsko – Niemieckiego

Na stronie www.europapnews.pap.pl uruchomiony został mechanizm, za pośrednictwem którego internauci w prosty sposób mogą zagłosować na najciekawsze ich zdaniem inwestycje UE w Polsce. Inwestycję można znaleźć zaznaczając odpowiednie województwo na mapie – po prawej stronie pojawi się wtedy lista projektów – lub używając wyszukiwarki, która znajduje się nad mapą.

link do głosowania

Zachęcamy wszystkich mieszkańców i sympatyków naszego projektu do aktywnego głosowania!

print

Zobacz także: