Gminę sprzątamy, szkole pomagamy!

20.03.2023r.
Drukuj

Drodzy Mieszkańcy Gminy!

Od 20 marca br. Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Jerzmankach organizuje zbiórkę Elektrośmieci. Włączając się w ogólnopolską akcję „Moje miasto bez Elektrośmieci” placówka otrzyma punkty, które wymienimy na atrakcyjne nagrody – multimedialne doposażenie szkoły.

Biorąc udział w akcji dajemy wzorowy przykład Naszym Dzieciom jak należy dbać o Matkę Ziemię. Uświadamiając dzieciom co należy zrobić ze zużytym sprzętem AGD, RTV – dajemy „drugie życie” urządzeniom przez RECYKLING. Każdy chętny może przynieść zużyty, niepotrzebny sprzęt AGD i RTV na miejsce zbiórki. Wyznaczony został plac na terenie firmy POLFARMER w Jerzmankach naprzeciwko PSZOK od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. Akcja trwa od 20.03.2023 r. do 31.03.2023 r. zachęcamy do czynnego udziału w Akcji.

Całą akcję wspomaga sołectwo Jerzmanki z Panem Sołtysem Dariuszem Świątkiem na czele.

Koordynatorzy akcji:
Anna Ściebura
Ada Burlikowska
tel. kontaktowy 75 721 38 85 wew. 15 

print

Zobacz także: