Gminny konkurs recytatorski klas IV – VI

06.04.2022r.
Drukuj

1 kwietnia br. w Szkole Podstawowej im. Osadników Wojskowych  w Trójcy  odbył się Gminny Konkurs Recytatorski klas IV – VI. Wiersze prezentowali uczniowie, którzy zajęli najwyższe lokaty w Szkolnych Konkursach Recytatorskich. 

Uczniowie prezentowali utwory zgodnie z wylosowaną kolejnością. Wybór  najlepszych recytatorów był dla jury trudnym zadaniem. Oczekując na wyniki konkursu, uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek. Po naradzie wyłoniono zwycięzców, którzy najlepiej zaprezentowali wybrane wiersze.  Wszyscy uczestnicy zmagań otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek. 

I miejsce  ex aequo zajęły Alicja Ponińska – SP w Trójcy oraz Aurelia Narewska – SP w Jerzmankach,

II miejsce ex aequo zajęły Klaudia Kobes oraz Maja Kwartnik – SP w Trójcy,   

III miejsce ex aequo  zajęli: Aleks Hofer – SP w  Żarskiej Wsi  oraz  Lena Kurek – SP w Osieku Łużyckim.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w powiatowym etapie konkursu.

print

Zobacz także: