GOPS: Podziękowanie dla Darczyńcy

25.01.2021r.
Drukuj

W imieniu Podopiecznych i Pracowników Ośrodka składamy serdeczne podziękowania za życzliwość i szlachetny gest, który jest wyrazem empatii i pięknej potrzeby niesienia bezinteresownej pomocy.

W miesiącu grudniu 2020r. do Ośrodka Pomocy Społecznej w Zgorzelcu zgłosił się Darczyńca, który przekazał nowy sprzęt AGD. Pracownicy socjalni i asystent rodziny wytypowali 3 rodziny najbardziej potrzebujące (wielodzietna, niepełna i z niepełnosprawnością intelektualną). Została przekazana lodówko-zamrażarka, kuchenka elektryczno-gazowa i kuchenka mikrofalowa. Sprzęt gospodarstwa domowego będzie służył naszym Podopiecznym poprawiając komfort życia. Dziękujemy.

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie,

ponieważ wszelkie dobro, które dajemy,

zatacza koło i wraca do nas”

 

Bogumiła Hamielec 

Kierownik

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zgorzelcu

 

print

Zobacz także: