Grażyna Liszka zasłużona dla Gminy Zgorzelec

11.03.2024r.
Drukuj

W sobotę 9 marca br. Wójt Piotr Machaj wręczył Honorowe Wyróżnienie Gminy Zgorzelec Pani Grażynie Liszka „Zasłużony dla Gminy Zgorzelec”.

Rada Gminy Zgorzelec nadała Honorowe Wyróżnienie uchwałą nr 452/23 z dnia 28 sierpnia 2023 r. Tytuł „Zasłużony dla Gminy Zgorzelec” jest wyrazem wyróżnienia i uznania. Nadawany jest za szczególnie wyróżniającą działalność na rzecz Gminy Zgorzelec, w szczególności w sferze społecznej, kulturalnej, naukowej, sportowej i gospodarczej. Pani Grażyna była Radną Gminy Zgorzelec i Sołtysem Łagowa, aktywnie działa nie tylko w swojej miejscowości ale również na terenie całej Gminy Zgorzelec.

Wyróżnienie Wójt Piotr Machaj wręczył podczas uroczystości z okazji Dnia Kobiet w Łagowie 9 marca br.

print

Zobacz także: