I zawody sportowo-pożarnicze Ognik

13.06.2022r.
Drukuj

W sobotę 11 czerwca br. w Sławnikowicach po raz pierwszy zostały zorganizowane zawody sportowo-pożarnicze Ognik dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Na boisku w Sławnikowicach zameldowały się trzy drużyny MDP z terenu Gminy Zgorzelec – Sławnikowice, Gronów i Radomierzyce. Druhowie mieli do pokonania tor z przeszkodami, hydronetki, lotki i stanowiska z węzłami oraz armaturą. Była to fajna zabawa jak również odrobina rywalizacji między drużynami, co pozwoliło wyłonić zwycięską drużynę – MDP Sławnikowice, na drugim miejscu uplasowała się MDP Gronów a na najniższym stopniu podium MDP Radomierzyce.

Po zawodach na dzieci czekały gry i zabawy z agencją animacji i kultury „Tik Tak” oraz poczęstunek od KGW Sławnikowice.

Organizatorem zawodów było OSP Sławnikowice, przy finansowym wsparciu Gminy Zgorzelec.

print

Zobacz także: